Дозвілля

2019-2020 навчальний рік

Виставка квітково-овочевих композицій "Щедрість рідної землі

Свято Букваря

Kонкурс «Креативна шпаківня».

Oбласний фестиваль серед дружин юних пожежних.

Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних

20.03.2018 року в ІГ № 1 відбулася виставка дитячих робіт гуртка «Виготовлення виробів з бісера» (керівник гуртка Цвєткова Н. С.). І хоча за вікном справжня зима, у стінах нашої гімназії замаяріла справжня весняна галявина: безліч різноманітних метеликів, жучків, кульбабок та інших мілких чарівних тваринок притаїлися серед чудових квітів; все це міні королівство виготовлено з бісера. Є тут і плетені гачком м'які іграшки, справжнє багатство нашої загадкової чудо-країни.

Роботи дітей

28 січня в Ізюмській гімназії № 1 відбулася виставка зимових букетів «Різдвяний настрій». Кожен букет зачаровував своєю красою та неповторністю  композиції. Новорічний настрій панував навколо і нагадував про наближення чудового, такого довгоочікуваного свята.

26 та 27 січня, напередодні новорічних свят, відбулися святкові ранки серед учнів молодшої школи. Чудові герої, яких майстерно грали учні старших класів, разом з малечею відправилися на пошуки Нового року. Дід Мороз, Снігуронька, дві дівчинки – дійові особи, які пізніше перетворилися на собак з одного боку та Кощій Безсмертний, Баба Яга і Водяний з іншого, влаштовували дітям різноманітні конкурси, загадували загадки, водили хороводи  та робили все можливе аби швидше зустріти Новий рік. Танці, пісні, яскраві костюми та, звичайно ж, красуня –ялинка, - все це залишило незабутні враження в пам'яті присутніх. Наприкінці свята Дід Мороз із Снігуронькою вручили дітям подарунки і побажали усього найкращого у наступаючому році Доброї Собаки.

Здоров'я – найцінніший скарб

Тиждень безпеки дорожнього руху

Перемога у літературному конкурсі

Учень 11-А класу Ізюмської гімназії Світонь Давид №1 зайняв І місце у міському етапі Всеукраїнського літературного конкурсу «Не жартуй з вогнем» на протипожежну та техногенну тематику.

Керівник – Тертишна Г.С.

Свитонь Давид

Виставка «Щедрість рідної землі»

Фото вертикальні

06.10.2017 року в Ізюмській гімназії № 1 відбулася виставка квітково-овочевих композицій «Щедрість рідної землі». Різноманітність ідей та багатство композицій не залишили байдужим жодного відвідувача.

Фото горизонтальні

Всесвітній день вишиванки в Ізюмській гімназії № 1  відзначався 18 травня 2017 року. У цей день гімназисти вдягли вишиванки на навчання або просто прогулятися вулицями рідного міста Ізюм
Приємно відзначити той факт, що з кожним роком гімназистів, одягнених у одяг прикрашений національним орнаментом, стає все більше і більше
Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції і відзначається щороку в третій четвер травня.
Учнівське самоврядування «ГОЛ» запрошує всіх охочих приєднатися до цієї акції наступного року.

Flash-mob вишиванка

24 лютого 2017 року відбувся І (гімназійний) етап
конкурсу  «Чомусик» серед учнів 3-4 класів

Вітаємо переможців конкурсу:
Ліпунова Поліна  учениця 4-Б класу посіла І місце (класний керівник Коваленко Л.Л.)

Гуляєва Анастасія учениця 4-А класу посіла ІІ місце (класний керівник Стреляєва І.В. )
Люба Марія учениця 3-А класу посіла ІІ місце (класний керівник Король В.В.)
Пономаренко Сергій учень 4-Б класу посів      ІІІ місце (класний керівник Коваленко Л.Л.)
Лобко Вікторія учениця 4-А класу посіла ІІІ місце (класний керівник Стреляєва І.В. )
Сніжкова Анастасія учениця 3-А класу посіла ІІІ місце (класний керівник Король В.В.)

2 грудня 2016 року у приміщенні редакції газети "Обрії Ізюмщини" відбулась навчальна екскурсія для учнів 4-Б класу на тему "Засоби мосової інформації, як засіб виховання ерудованої молоді"