Проект "Роби добро і залучай до нього інших" волонтерського загону "HEART TO HEART"

Волонтерський проєкт "РОБИ ДОБРО ТА ЗАЛУЧАЙ ДО НЬОГО ІНШИХ"

волонтерського загону "HEART TO HEART"

Проєкт роботи загону на 2019-2020 навчальний рік

Розпочато акцію "Допоможи учню гімназії"

В рамках волонтерського проекту "Роби добро і залучай до нього інших" розпочато акцію "Допоможи учню гімназії". Зміст акції: в холі гімназії встановлена "Скринька добра", зібрані кошти від якої будуть передані для учня 7-А класу, хворого на цукровий діабет.

Звіт про виконану роботу загону з квітня 2019 року по лютий 2021 року можна переглянути на сторінці "Військово-патріотичне виховання"

У лютому 2021 року було проведено міський конкурс учнівських проєктів (акцій) «Ізюм очима небайдужих дітей», метою якого було формування громадянської самосвідомості та відповідальності підростаючого покоління; формування цінності любові до України; популяризація культурно-моральних цінностей, ідей добра, любові і людяності; мотивація дітей до милосердя та волонтерської діяльності; формування потреби до саморозвитку і самовдосконалення. Для участі в конкурсі школи міста презентували мультимедійні презентації волонтерського проєкту (акції), в якій містилась наступна інформація: дані про ініціаторів проєкту (акції), обсяг наданої благодійної допомоги, стислий опис наданої благодійної допомоги, цільова аудиторія: кому саме надавалася допомога, кількісна оцінка охоплених фізичних осіб, територія охоплення, залучені ресурси (людські, матеріальні, фінансові тощо), підтверджуючі документи та матеріали: фото , посилання на інформацію про діяльність, що розміщена в інтернеті, публікації, які характеризують діяльність учасника конкурсу.За результатами конкурсу волонтерський загін "HEART TO HEART" Ізюмської гімназії № 1 посів ІІІ місце.