Ми раді вітати Вас на нашому сайті

Харківський обласний центр зайнятості

14 лист. 2019
Розпочато акцію "Допоможи учню гімназії"
В рамках волонтерського проекту "Роби добро і залучай до нього інших" розпочато акцію "Допоможи учню гімназії". Зміст акції: в холі гімназії встановлена "Скринька добра", зібрані кошти від якої будуть передані для учня 7-А класу, хворого на цукровий діабет.
13 лист. 2019
"ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ"
В ІГ № 1 проходять заходи до Всеукраїнського Тижня толерантності: тематичні виховні заходи,урок з правознавства в 10-А класі,лекції, бесіди, виставки малюнків та плакатів, засідання учнівського самоврядування.
12 лист. 2019
Вітаємо з перемогою
02.11, 03.11, 09.11, 10.11 відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів трудового навчання, української мови, екології, математики. Учні гімназії здобули 10 перемог.
8 лист. 2019
19 Всеукраїнський радіодиктант національної єдності
8 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, на хвилях Українського радіо лунав ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, присвячений 95-річчю українського радіо. До написання диктанту долучилися й учні Ізюмської гімназії № 1. Щоб перевірити свій рівень грамотності, 120 гімназистів написали диктант під назвою "Від бересту – до «цифри»", який читав мовознавець Олександр Авраменко.
28 жовт. 2019
Висвітлення роботи УС "ГОЛ" в публікаціїї харківської обласної адміністрації
Про діяльність УС "ГОЛ" у 2014- 2019 роках було опубліковано у збірці про волонтерську роботу закладів освіти Харківщини «Волонтерська діяльність учнівської молоді Харківщини.
28 жовт. 2019
Покладання квітів до меморіальної дошки Сергія Гончаренка
Знагоди 75 річниці визволення України від фашистських загарбників учні 7-а класу віддали шану усім загиблим воїнам покладанням квітів до меморіальної дошки Сергія Гончаренка - загиблого героя, колишнього учня гімназії.