ВУЗ ШАГ

Ізюмська гімназія № 1

 





Розклад уроків

Розклад занять учнів Ізюмської гімназії № 1

на 2019/2020 навчальний рік

 

Розклад занять учнів початкових класів Ізюмської гімназії №1

 

 

 

1-А клас – 8 каб.

1-Б клас – 5 каб.

Понеділок

1.

Я досліджую світ

Я досліджую світ

2.

Математика

Математика

3.

Навчання  грамоти(письмо)

Навчання  грамоти(письмо)

4.

Навчання  грамоти(читання)

Навчання  грамоти(читання)

5.

Фізична культура

Фізична культура

 

Вівторок

1.

Я досліджую світ

Я досліджую світ

2.

Іноземна мова (англійська)

Математика

3.

Математика

Іноземна мова (англійська)

4.

Мистецтво

Мистецтво

5.

Дизайн і технології

Дизайн і технології

 

Середа

1.

Я досліджую світ

Я досліджую світ

2.

Математика

Математика

3.

Навчання грамоти(письмо)

Навчання грамоти(письмо)

4.

Навчання грамоти(читання)

Навчання грамоти(читання)

5.

Фізична культура

Фізична культура

 

Четвер

1.

Навчання грамоти (письмо/читання)

Навчання грамоти (письмо/читання)

2.

Математика

Іноземна мова (англійська)

3.

Іноземна мова (англійська)

Математика

4.

Фізична культура

Фізична культура

 

Пятниця

1

Я досліджую світ

Я досліджую світ

2

Навчання  грамоти(письмо)

Навчання  грамоти(письмо)

3

Навчання  грамоти(читання)

Навчання  грамоти(читання

4

Мистецтво

Мистецтво

 

 

2-А клас – 10 каб.

2-Б клас - 5-А каб.

Понеділок

1.

Я досліджую світ

Я досліджую світ

2.

Українська мова

Українська мова

3.

Математика

Математика

4.

Літературне читання

Літературне читання

5.

Мистецтво

Мистецтво

 

Вівторок

1.

Я досліджую світ

Я досліджую світ

2.

Фізична культура

Фізична культура

3.

Математика

Математика

4.

Українська мова

Іноземна мова (англійська)

5.

Іноземна мова (англійська)

Українська мова

 

Середа

1.

Я досліджую світ

Я досліджую світ

2.

Українська мова

Українська мова

3.

Математика

Математика

4.

Іноземна мова (англійська)

Літературне читання

5.

Літературне читання

Іноземна мова (англійська)

 

Четвер

1.

Літературне читання

Інформатика

2.

Математика

Літературне читання

3.

Інформатика

Математика

4.

Мистецтво

Мистецтво

5.

Фізична культура

Фізична культура

 

Пятниця

1

Я досліджую світ

Я досліджую світ -1.7

2

Українська мова/літературне читання

Українська мова/літературне читання

3

Дизайн і технології

Іноземна мова (англійська)

4

Іноземна мова (англійська)

Дизайн і технології 

5

Фізична культура

Фізична культура

 

 

 

 

3-А клас – 9  каб.

3-Б клас-10 каб.

Понеділок

1.

Фізична культура

Іноземна мова (англійська) /

російська мова – 2/3

2.

Математика

Іноземна мова (англійська) /

російська мова – 2/3

3.

Іноземна мова (англійська) /

російська мова – 2/9

Математика

4.

Іноземна мова (англійська) /

російська мова – 2/9

 

Фізична культура

5.

Літературне читання

Літературне читання

 

Вівторок

1.

Літературне читання

Літературне читання

2.

Українська мова – 9/10

Математика

3.

Математика

Природознавство

4.

Природознавство

Я у світі

5.

Я у світі

Українська мова -3/5

 

Середа

1.

Фізична культура

Фізична культура

2.

Іноземна мова (англійська) /

російська мова – 9 /16

Математика

3.

Іноземна мова (англійська) /

російська мова – 9 /16

Літературне читання

4.

Математика

Українська мова – 3/16

5.

Українська мова – 9/5

Трудове навчання

 

 

Четвер

1.

Літературне читання

Іноземна мова (англійська) /

російська мова – 3/2

2.

Українська мова/інформатика-9/26

Фізична культура

3.

Математика

Математика

4.

Трудове навчання

Українська мова/інформатика-3/26

5.

Українська мова/інформатика-9/26

Іноземна мова (англійська) /

російська мова – 3/5а

6.

Фізична культура

Українська мова/інформатика-3/26

 

Пятниця

1

Природознавство

Природознавство

2

Основи здоров’я

Основи здоров’я

3

Українська мова/літературне читання -9/21

Образотворче мистецтво

4

Образотворче мистецтво

Українська мова/літературне читання -3/27

5

Музичне мистецтво

Музичне мистецтво

 

4-А клас – 10 каб.

4-Б клас - 3 каб.

Понеділок

1.

Літературне читання - 8

Літературне читання -23

2.

Українська мова

Українська мова

3.

Математика

Математика

4.

Природознавство

Природознавство

5.

Основи здоров’я

Основи здоров’я

 

Вівторок

1.

Літературне читання -22

Літературне читання -26

2.

Українська мова

Українська мова

3.

Математика

Математика

4.

Російська мова

Російська мова

5.

Фізична культура

Фізична культура

 

Середа

1.

Українська мова - 8

Українська мова - д

2.

Іноземна мова (англійська)

Математика

3.

Математика

Іноземна мова (англійська)

4.

Російська мова

Російська мова

5.

Музичне мистецтво

Музичне мистецтво

 

Четвер

1.

Літературне читання -8

Літературне читання -27

2.

Математика -10

Математика -23

3.

Природознавство

Природознавство -18

4.

Інформатика -26

Я у світі

5.

Я у світі

Інформатика -26

6.

Фізична культура

Фізична культура

 

Пятниця

1

Українська мова/ літературне читання - 10

Іноземна мова (англійська) -16

2

Іноземна мова (англійська)

Українська мова/ літературне читання

3

Образотворче мистецтво

Образотворче мистецтво

4

Трудове навчання

Трудове навчання

5

Фізична культура

Фізична культура

 

 

 

Розклад занять учнів старших класів Ізюмської гімназії №1

 

 

5-А клас

5-Б клас

Понеділок

1.

Математика -18

Природознавство -23

2.

Природознавство -23

Математика -18

3.

Трудове навчання -д

Українська мова -16

4.

Трудове навчання -д

Фізична культура - спортзал

5.

Українська мова -16

Трудове навчання -д

6.

Фізична культура - спортзал

Трудове навчання -д

 

Вівторок

1.

Українська мова -16

Математика -29

2.

Математика -29

Українська мова -16

3.

Іноземна мова (англійська) -17

Фізична культура - спортзал

4.

Фізична культура - спортзал

Зарубіжна література -2

5.

Зарубіжна література -2

Українська література -16

6.

Українська література -16

Іноземна мова (англійська) -17

 

Середа

1.

Математика -18

Іноземна мова (англійська) -17

2.

Іноземна мова (англійська) -17

Математика -18

3.

Музичне мистецтво -19

Російська мова -22

4.

Природознавство-23

Музичне мистецтво -19

5.

Українська мова -16

Природознавство-23

6.

Російська мова -22

Українська мова -16

 

Четвер

1.

Історія-27

Українська мова -16

2.

Фізична культура - спортзал

Історія-27

3.

Математика -18

Фізична культура - спортзал

4.

Українська мова -16

Математика - 18

5.

Іноземна мова (англійська) -17

Основи здоров’я -29

6.

Основи здоров’я -29

Іноземна мова (англійська) -17

 

Пятниця

1

Російська мова -22

Математика -18

2

Математика -18

Російська мова -22

3

Українська література -16

Зарубіжна література -17

4

Зарубіжна література -17

Українська література -16

5

Інформатика -26

Образотворче мистецтво -2

6

Образотворче мистецтво -2

Інформатика -26

 

 

 

 

6-А клас

8-А  клас

Понеділок

1.

Фізична культура - спортзал

Історія-21

2.

Математика -27

Укр. мова/ Іноземна мова (англ.) -19/17

3.

Укр. мова /інформатика -19/26

Геометрія 18

4.

Укр. мова /інформатика -16/26

Біологія -23

5.

Історія -21

Зарубіжна література -22

6.

Музичне мистецтво -2

Укр. мова/ Іноземна мова (англ.) -19/17

7.

 

Фізична культура - спортзал

 

Вівторок

1.

Рос. мова/трудове навчання -2/д

Фізична культура - спортзал

2.

Рос. мова/трудове навчання 2/д

Фізика -25

3.

Укр. мова/трудове навчання -19/д

Алгебра - 29

4.

Укр. мова /трудове навчання -16/д

Українська мова-16 /19

5.

Географія -21

Іноземна мова (анг.)/труд. навчання -23/д

6.

Математика-27

Іноземна мова (анг.)/труд. навчання -22/д

7.

Фізична культура - спортзал

Українська література -19

 

Середа

1.

Біологія-23

Хімія -29

2.

Математика -27

Російська мова/інформатика-21/26

3.

Фізична культура - спортзал

Російська мова/інформатика -21/26

4.

Іноземна мова (анг.)/рос. мова 2/17

Алгебра -18

5.

Іноземна мова (анг.)/рос. мова 2/17

Мистецтво -19

6.

Історія -21

Геометрія -27

7.

Зарубіжна література -22

Історія –21 (1-3 тиждень)

 

Четвер

1.

Укр. мова/ іноземна мова (анг.) -19/23

Фізична культура - спортзал

2.

Укр. мова/ іноземна мова (анг.) -16/17

Алгебра -18

3.

Математика-27

Біологія -23

4.

Біологія -23

Хімія -29

5.

Українська література -19

Географія -21

6.

Географія -21

Фізика -25

7.

 

Зарубіжна література -22

 

Пятниця

1

Основи здоров’я -23

Російська мова/інформатика -2/26

2

Математика -27

Російська мова/інформатика -2/26

3

Зарубіжна література -22

Основи здоров’я -23

4

Образотворче мистецтво -2

Харківщинознавство-21

5

Українська література -19

Географія -21

6.

Українська мова -16/19

Історія -17

7.

 

Українська література -19

 

7-А клас

7-Б клас

Понеділок

1.

Алгебра -22

Історія -17

2.

Фізична культура - спортзал

Алгебра -22

3.

Біологія -23

Фізична культура - спортзал

4.

Фізика -25

Зарубіжна література -22

5.

Музине мистецтво -2

Фізика -25

6.

Історія -21

Біологія -23

7.

Зарубіжна література -16

Музине мистецтво -2

 

Вівторок

1.

Геометрія -27

Географія -21

2.

Інформатика -26

Геометрія -27

3.

Українська мова -18

Інформатика -26

4.

Українська література -18

Іноземна мова (англійська) -17

5.

Іноземна мова (англійська) -17

Українська мова -18

6.

Географія -21

Українська література -2

 

Середа

1.

Російська мова -2

Історія -16

2.

Фізична культура -- спортзал

Російська мова -2

3.

Біологія -23

Алгебра-16

4.

Фізика -25

Фізична культура -- спортзал

5.

Алгебра-21

Фізика -25

6.

Українська мова/хімія -29

Біологія -23

7.

Історія -16

Українська мова/хімія  -29

 

Четвер

1.

Трудове навчання -д

Алгебра -18

2.

Хімія -29

Трудове навчання -д

3.

Російська мова -22

Хімія -29

4.

Українська література -19

Російська мова -22

5.

Алгебра -22

Українська література -18

6.

Зарубіжна література -16

Зарубіжна література -22

 

Пятниця

1.

Геометрія -29

Основи здоров’я -23

2.

Основи здоров’я -23

Геометрія -29

3.

Фізична культура - спортзал

Образотворче мистецтво -2

4.

Іноземна мова (англійська)-д

Фізична культура - спортзал

5.

Українська мова -27

Іноземна мова (англійська)-д

6.

Географія -21

Українська мова -27

7.

Образотворче мистецтво -2

Географія -21

 

9-А клас

9-Б клас

Понеділок

1.

Інформатика (І група) -26

Українська мова -16

2.

Правознавство -21

Українська література -16

3.

Укр. мова / іноземна мова (анг.) – 29/17

Правознавство -21

4.

Укр. мова / іноземна мова (анг.) – 18/17

Алгебра-27

5.

Українська література -18

Іноземна мова (англійська) – 17

6.

Алгебра-27

Зарубіжна література -22

7.

Зарубіжна література -22

Інформатика -26

8.

Інформатика (ІІ група) -26

 

 

Вівторок

1.

Історія -18

Російська мова-22

2.

Рос. мова/ іноземна мова (англ.) – 22/23

Історія -18

3.

Рос. мова/ іноземна мова (англ.) – 22/23

Фізика -25

4.

Фізика -25

Геометрія -27

5.

Геометрія -27

Фізична культура - спортзал

6.

Фізична культура - спортзал

Біологія -23

7.

Біологія -23

Іноземна мова (англійська) – 17

 

Середа

1.

Фізика -25

Російська мова -22

2.

Хімія -29

Фізика -25

3.

Алгебра -27

Хімія -29

4.

Російська мова/ Інформатика -22/26

Алгебра -27

5.

Російська мова/ Інформатика -22/26

Біологія -29

6.

Біологія -2

Мистецтво -19

7.

Мистецтво -19

Інформатика -26

Четвер

1.

Історія -21

Геометрія -27

2.

Геометрія -27

Історія-21

3.

Географія -21

Фізика -25

4.

Фізика -25

Географія -21

5.

Українська мова /труд.навчання -2/д

Українська мова -16

6.

Українська мова /труд.навчання -2/д

Фізична культура - спортзал

7.

Харківщинознавство -21

Трудове навчання -д

8.

Фізична культура - спортзал

Харківщинознавство -21

Пятниця

1

Алгебра – 27

Географія -21

2

Географія -21

Українська література – 16

3

Хімія -29

Алгебра – 27

4

Зарубіжна література -22

Хімія  -29

5

Українська література – 19

Зарубіжна література -22

6

Фізична  культура - спортзал

Основи здоров’я -29

7.

Основи здоров’я -29

Фізична  культура - спортзал

10-А клас

11-А клас

Понеділок

1.

Українська мова -29

Українська література -18

2.

Українська література -29

Фізика -25

3.

Фізика -25

Алгебра -27

4.

Хімія -29

Історія -21

5.

Інформ./»Захист Вітчизни» -26/27

Укр. мова/»Захист Вітчизни» -19/29

6.

Інформ./»Захист Вітчизни» -26/29

Укр. мова/»Захист Вітчизни» -19/25

7.

«Захист Вітчизни» (2,4 тиждень) -29/25

«Захист Вітчизни» (1,3 тиждень) -29/25

 

Вівторок

1.

Інформатика (І група) -26

Укр. мова/ Іноземна мова (англ.) -19/17

2.

Історія -21

Укр. мова/ Іноземна мова (англ.) -19/17

3.

Географія -21

Геометрія -27

4.

Геометрія -29

Географія -21

5.

Українська мова -19

Фізика-25

6.

Історія - 29

Українська література -19

7.

Українська література -2

Історія -29

8.

Іноземна   мова (англійська ) -17

 

 

Середа

1.

Історія -21

Інформатика  -26

2.

Біологія -23

Зарубіжна література -22

3.

Іноземна   мова (англійська ) -17

Фізика -25

4.

Зарубіжна література -21

Хімія -29

5.

Геометрія -18

Алгебра  та початки аналізу -27

6.

Фізика -25

Іноземна мова (англ.) /технології -17/д

7.

Фізична культура -спортзал

Іноземна мова (англ.) /технології -17/д

 

Четвер

1.

Географія/хімія  -29

Фізика -25

2.

Українська мова -2

Біологія -23

3.

Фізична культура -спортзал

Українська мова / іноземна мова (англ.) /технології -19/17д

4.

Українська література -2

Українська мова / іноземна мова (англ.) /технології -19/17д

5.

Фізика -25

Геометрія -27

6.

Алгебра -18

Українська література -19

7.

Іноземна мова (англійська) -17

Фізична культура

8.

Технології - д

 

Пятниця

1.

Історія -17

Фізична культура - спортзал

2.

Фізична культура - спортзал

Українська література -19

3.

Алгебра -18

Українська мова /інформатика -19/26

4.

Біологія -23

Українська мова /інформатика -19/26

5.

Громадянська освіта -17

Хімія -29

6.

Українська мова -22

Біологія -23

7.

Українська література -22

Історія -17