ВУЗ ШАГ

Ізюмська гімназія № 1

 





Позакласні заняття

 

Розклад

роботи гуртків Ізюмської гімназії №1 на І семестр 2018/2019 навчального року

 

№ з/п

Назва гуртка

П.І.Б. керівника

Дні занять

Час занять

№ каб.

  1.  

Гурток «Школа безпеки»

Лозовська В.В.

понеділок, четвер, п’ятниця

14.40-15.40

Каб. № 2

  1.  

Гурток «Пізнаємо рідний край»

Лозовська В.В.

вівторок, середа

14.40-15.40

Каб. № 2

  1.  

Гурток «Лідерство – запорука успіху»

Міськів О. В.

понеділок, середа

15.00-16.30

Каб. № 19

  1.  

Гурток козацько-лицарського

виховання «Джура»

Міськів О. В.

вівторок, четвер

15.00-16.30

Каб. № 19

  1.  

Гурток «Дивосвіт»

Волкова Ю.В.

четвер, п’ятниця

12.40-13.40

Каб. № 5-А

  1.  

Гурток «Юні рятувальники»

Волковой О.В.

понеділок

14.35-15.35

Каб. №29

  1.  

Гурток «Пізнаємо рідний край»

Дзюба Н.В.

вівторок, п’ятниця

14.40-15.40

Каб. № 22

  1.  

Гурток «Юні рятувальники»

Кроль Є. В.

понеділок

14.30-15.30

Спортзал

         Каб. № 16

  1.  

Гурток козацько-лицарського

виховання «Джура»

Соболєва Ю. В.

вівторок,

четвер

16.05-17.35

16.30-18.00

Спортзал

        

        Каб. №17

  1.  

Гурток «Пізнаємо рідний край»

Решетняк Ю.М.

вівторок, п’ятниця

14.40-15.40

Каб. № 16

  1.  

Гурток «Екосвіт»

Хільчевська І.С.

середа

14.30-15.30

Каб. № 18

  1.  

Гурток «Вступ до теорії держави»

Жернова В.С.

понеділок

14.30-15.30

Бібліотека

  1.  

Гурток «Граматика ефективного спілкування»

Курченко О. О.

середа, п’ятниця

15.00-16.00

Каб. №17

 

 

 

РОЗКЛАД

факультативних,

додаткових та індивідуальних занять

учнів 5-11 класів Ізюмської гімназії № 1

на І семестр 2018/2019 навчального року

  

ПІБ вчителя

Предмет

Клас

Кількість

годин

Час проведення

Кузьміна Т.І.

Українська мова

6-А, 6-Б

1 год.

четвер

13.45-14.30

Прихода Т.Д.

Українська мова

11-А

1 год.

четвер

14.40-15.25

Решетняк Ю.М.

Українська мова

5-А

7-А

0,5 год.

0,5 год.

п’ятниця

13.45-14.30

Думіндяк М.І.

Українська мова

5-А

0,5 год.

понеділок

13.45-14.10

7-А

0,5 год.

п’ятниця

13.45-14.30

Гончар А.І.

Математика

6-А

1 год.

четвер

13.45-14.30

Бережко Н.О.

Математика

5-А

0,5 год.

понеділок

13.45-14.10

Математика

8-А,8-Б

1 год.

середа

14.40-15.25

Прокопович О.В.

Математика

6-Б

1 год.

вівторок

13.45-14.30

Хільчевська І.С.

Біологія

6-А,6-Б

1 год.

понеділок

13.45-14.30

10-А

0,5 год.

1-3 п»ятниця

14.40-15.25

11-А

0,5 год.

2-4 п»ятниця

14.40-15.25

Волковой О.В.

Хімія

8-А,8-Б

1 год.

середа

13.45-14.30

10-А

0,5 год.

1-3 четвер

14.40-15.25

Скрипник О.В.

Фізика

7-А

1 год.

середа

14.40-15.25

8-А,8-Б

1 год.

четвер

14.40-15.25

10-А

1 год.

середа

15.25-16.10

Симонік Н.О.

Географія

11-А

0,5 год.

2-4 п»ятниця

14.40-15.25