День пам'яті Героїв небесної сотні.

20 лют. 2018
День пам'яті Героїв небесної сотні.

20 лютого в нашій гімназії пройшла лінійка, присвячена Дню пам'яті Героїв  небесної сотні. Розпочали захїд чудовим патріотичним номером у виконанні учнів 3-Б класу «Ми за мир!» А далі було переглянуто багато трагічних фрагментів : це і діалог матері та загиблого «вартового» з небесної сотні, у виконанні Тертишного Дениса, учня 6-А класу та Довгополої Ганни, учениці 7-А класу; і відеоролік «Юні ангели», де згадали поіменно Героїв небесної сотні; згадали також імена троїх ізюмчан, загиблих під час участі у антитерористичній операції на Сході України; запалили свічку пам'яті Героям небесної сотні. На завершення переглянули  музичну композицію у виконанні учнів 7-Б класу «Перлина-Україна».  Тож  запалена сьогодні свіча у стінах нашого закладу хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті вічно!