Фестиваль військово-патріотичної пісні

5 лют. 2018
Фестиваль військово-патріотичної пісні

5 лютого в нашій гімназії пройшов фестиваль військово-патріотичної пісні, присвячений 75-й річниці визволення Ізюмщини від нацистських окупантів під час ІІ Світовій війни. За тиждень до цієї дати здавалося, що гімназія перетворилась на музичну школу. Звідусиль, з кожного кабінету звучали патріотичні пісні – діти разом з класними керівниками тщетно готувалися до конкурсу. І ось настала урочиста мить – фестиваль розпочався. Вразила своїми виступами початкова школа. Кожен номер був неповторним, з супроводом відео презентацій та танцювальних композицій. Старанно підготувалися і середня та старша школи. Членам журі дуже важко було визначати переможців, тож жоден клас не залишився без грамоти. І треба зазначити, що нижче ІІ місця серед номінантів не було. Протягом фестивалю учні мали можливість переглянути відеоролік  з виступом учнів нашої гімназії - переможців міського  фестивалю-конкурсу музично-літературних композицій,  присвячених 75-й річниці визволення Ізюмщини від нацистських окупантів під час ІІ Світової війни «Тих днів не змеркне слава».

Тож пам'ятаємо минулі подвиги, але шануємо і сучасні.