Собор свободи нам серце зігріва

22 січ. 2018
Собор свободи нам серце зігріва

22 січня в Ізюмській гімназії № 1 відбулася лінійка до Дня Соборності «Собор свободи нам серце зігріва» для учнів 7-х, 8-х класів. Під звуки Козацького маршу ведучі розпочали урочистий захід, протягом якого розповіли  про історичні події, які передували цьому святу. Учениця 5-А класу Остапенко Ганна виступила в образі України з чудовим віршем. Діти виконували музичні  та танцювальні композиції. Учням було запропановано перегляд відеофільму  «День Соборності». Крапля по краплі підготовка та проведення патріотичних заходів  формують  національну свідомість, а вшанування та збереження традицій державних свят України має надзвичайне значення у формуванні національної свідомості учнів , яка є фундаментом для майбутнього українського народу. Тому сподіваємся що цей захід стане черговим кроком у формуванні національної свідомості саме учнів нашої гімназії.